opona Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat 325/30R21 108R
producent:Pirelli
model bieżnika:Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat
szerokość:325
profil:30
średnica:21
indeks nośności:108
indeks prędkości:R
przeznaczenie:samochody terenowe
sezon:opony zimowe
brak informacji o etykiecie opony Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat 325/30R21 108R ☹

sprawdź cenę!

Opony Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat ( 325/30 R21 108V XL , runflat ) produkowane są przez firmę Pirelli i przeznaczone są do samochodów terenowych. Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat ( 325/30 R21 108V XL , runflat ), jak i wszystkie opony z serii Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat, mogą być używane w okresie zimowym.

Szrokość opony wynosi 325 mm, profil 30. Opona Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat ( 325/30 R21 108V XL , runflat ) może być montowana na felgach o średnicy 21".

Indeks prędkości to R, co oznacza, że pojazd wyposażony w opony Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat ( 325/30 R21 108V XL , runflat ) może poruszać się z maksymalną prędkością 170 km/h.

Indeks nośności to 108. Nacisk na oponę Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat ( 325/30 R21 108V XL , runflat ) może wynosić maksymalnie 1000 kg.

Asymetryczne opony, zaprojektowane specjalnie z myślą o szybkich, luksusowych modelach SUV, zapewniają wyjątkowe osiągi podczas jazdy w warunkach zimowych. Asymetryczne opony, zaprojektowane specjalnie z myślą o szybkich, luksusowych modelach SUV, zapewniają wyjątkowe osiągi podczas jazdy w warunkach zimowych.Opony specjalnie zaprojektowane, by poprawić osiągi w niskich temperaturach i na śniegu. Gwarantują pełną mobilność na każdej nawierzchni, w każdych warunkach terenowych. Przeznaczone dla szybkich, luksusowych samochodów terenowych. Opony Scorpion Ice + Snow aktywnie reagują na nawierzchniach takich, jak mokry asfalt czy żwir.Tak, jak w przypadku wszystkich produktów Scorpion, bezpieczeństwo i komfort jazdy są priorytetami. Opony te zapewniają pełną kontrolę nad pojazdem , w trudnych warunkach drogowych. Projekt wzoru bieżnika i ściany bocznej opon Scorpion Ice + Snow poprawia wygląd samochodu.Elegancki bieżnik z asymetrycznym wzorem i zygzakowatymi rowkami. Pochylone pod kątem bloki i wzmocnione barki bieżnika. Deseń bocznej ścianki zaprojektowany został zgodnie z najlepszymi tradycjami Pirelli.Podstawowe homologacje:Audi, Mercedes, Porsche, Volkswagen.Wybór marki i modelu pojazdu w interaktywnej aplikacji Pirelli pozwoli Ci zorientować się jakie opony są rekomendowane, zgodnie ze specyfikacją techniczną, homologacjami i listą dopuszczalnych zamienników.KORZYŚCI:Niski poziom hałasu oraz wysokie właściwości jezdne w każdych warunkach zimowych.Lepsza kontrola w sytuacji aquaplaningu.Optymalna stabilność kierunkowa na śniegu, również przy jeździe w dół.Większa szybkość reakcji i lepsza sterowność.

dodaj opinię o oponach Pirelli Scorpion Ice+Snow runflat 325/30R21 108R

comments powered by Disqus