opona Pirelli Scorpion ATR 185/65R15 88R
producent:Pirelli
model bieżnika:Pirelli Scorpion ATR
szerokość:185
profil:65
średnica:15
indeks nośności:88
indeks prędkości:R
przeznaczenie:samochody terenowe
sezon:opony całoroczne
brak informacji o etykiecie opony Pirelli Scorpion ATR 185/65R15 88R ☹

sprawdź cenę!

Opony Pirelli Scorpion ATR ( 185/65 R15 88H ) produkowane są przez firmę Pirelli i przeznaczone są do samochodów terenowych. Pirelli Scorpion ATR ( 185/65 R15 88H ), jak i wszystkie opony z serii Pirelli Scorpion ATR, mogą być używane w okresie letnim oraz zimowym.

Szrokość opony wynosi 185 mm, profil 65. Opona Pirelli Scorpion ATR ( 185/65 R15 88H ) może być montowana na felgach o średnicy 15".

Indeks prędkości to R, co oznacza, że pojazd wyposażony w opony Pirelli Scorpion ATR ( 185/65 R15 88H ) może poruszać się z maksymalną prędkością 170 km/h.

Indeks nośności to 88. Nacisk na oponę Pirelli Scorpion ATR ( 185/65 R15 88H ) może wynosić maksymalnie 560 kg.

Opona na każdy teren, do jazdy po każdym rodzaju nawierzchni: wszechstronna w każdej sytuacji.Opony na każdy teren, do jazdy po każdym rodzaju nawierzchni: w terenie pewne i wytrzymałe, na drodze - zapewniają komforty, doskonałą trakcję i długie przebiegi.Wszechstronne i uniwersalne oraz wielo-zadaniowe, jak samochody, których są wyposażeniem. Precyzyjne, jak styl jazdy, który promują. Wyróżniają się wysoką przyczepnością na każdej nawierzchni, w każdych warunkach.Scorpion ATR to opony technologicznie dopasowane do wszechstronnych pojazdów, z napędem na cztery koła, o dużej mocy silnika. Dzięki wzmocnionej strukturze i unikalnemu bieżnikowi opona Scorpion ATR ułatwia jazdę w trudnym terenie. Doskonała przyczepność na każdym podłożu, zredukowany aquaplaning, najwyższa skuteczność hamowania, i największa odporność na uszkodzenia idą w parze z komfortową jazdą po gładkich nawierzchniach.Symetryczny bieżnik zapewnia perfekcyjną przyczepność i precyzyjną sterowność na każdym podłożu, jak również atrakcyjny wygląd i niski poziom hałasu.• Podstawowe homologacje:Ford USA, Lincoln.Opona terenowa, na każdy rodzaj nawierzchni, wszechstronna i fantastycznie zachowująca się w jeździe terenowej (off-road). Komfortowa i cicha na nawierzchniach utwardzonych.CECHY:• Odporny karkas i wzmocnione ściany boczne opony.• Szerokie, chropowate bloczki na barkach opony.• Zakrzywione rowki centralne.

dodaj opinię o oponach Pirelli Scorpion ATR 185/65R15 88R

comments powered by Disqus